HAKKIMIZDA

Özmetsan Metal,LTD.ŞTİ
1985 Yılından buyana hurda sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Geri dönüşüm süreçlerinde işletmelerin atıl kalmış ürünlerini yeniden değerlendirme sürecine dönüşümünü sağlamak ve işletmenin bu dönüşüm sürecinde maksimum faydayı sağlayabileceği çalışma koşullarını hayata geçirmeyi temel hedefi olarak görür. Ayrıca geri dönüşümün ekonomimize olan katkısında şirketimizinde payı önemsenmeyecek kadar büyüktür.Hurdacılığı ekonemiye çevreye doğaya saygı çerçevesinde tamamı sosyal güvencedeki bilinçli işinde uzman personellerimizle hak hukuk çerçevesinde severek yapmaktayız.Günümüz şartlarında gerekli araç ve ekipman yardımıyla söz verdiğimiz gibi zamanında teslimat ve iş bitirme garantisi vermekteyiz.Yaptığımız işlerde siz değerli müşterilerimiz herzaman en önemli referansımız olmuştur

Misyonumuz,
Daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına hammaddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz;
Her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomosine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Geridönüşüm;
Tüm dünyada en çok konuşulan konular arasında ilk sıralardadır. sebebi ise küresel ısınma ve giderek artan bu çöp ve hurda yığınlarındaki önüne geçilemez durumdur. geri dönüşümde tüm dünya bütün üretilen malzemenin tekrar kullanılmasını sağlamak amacıyla kanunlar çıkarmakta ve bu durumu teşvik etmektedir.